Kurumsal

Baydar Isıtma ve Soğutma olarak siz değerli müşterilerimize iklimlendirme, havalandırma ürünleri konusunda sektörde hizmet vermekteyiz. Sektörde biriktirdiği bilgi ve tecrübesi ile profesyonel bir kadro ile İstanbul´da faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz.

Aldığı işlerde öncelikli hedefi müşteri memnuniyeti olan firmamız, amatör ruh ve profesyonel anlayış ilkesinden ödün vermeyerek piyasadaki rekabet gücünü arttırmak ve siz sayın müşterilerimize kesintisiz tam hizmet sunabilmek için kendi tesisat ve montaj ekiplerinin yanı sıra hava kanalı, hava filtreleri ve havalandırma ekipmanları imalatlarını da yapmaktadır.  Uygulamasını yaptığı projelerin ilk günkü gibi az enerji harcayarak, sorunsuz ve insan sağlığına zarar vermeden çalışması için satış sonrası servis hizmetlerini de yürüten firmamız her türlü klima ve tesisat bakımlarını, onarımlarını yine kendi bünyesindeki bakım ve onarım ekibi ile gerçekleştirmektedir.

Şirket misyonu olarak, ısıtma soğutma havalandırma ekipmanları imalatı konumuz olup,gelişmekte olan ülkemiz milli hasılasına, sektörel anlamda inovatif ve yüksek kalite teknoloji uygulamalarıyla üretimsel katkıda bulunmaktayız.

Baydar Isıtma ve Soğutma sistemleri konusunda siz değerli müşterilerimize hizmet veren firmamız arzu ettiğiniz veya ihtiyaç duyduğunuz tüm ısıtma ve soğutma sistemlerini gerekli tesbiti yapılarak uygun fiyat politikasıyla sizlere sunmaktayız.  Yeniliklere açık ileriyi görebilen ülkemizde kendimizi başarıyla temsil edebilen üretim hedefini ilke edinen, istihtam sağlamayı amaç edinen bir firma olmayı hedefledik. İlk işimizi teslim ettiğimizden beri teknolojiyi tüm gücümüzle kullanarak sizlere en iyi ve en hızlı hizmeti vermek için çaba sarf ediyoruz.

 
Atatürk Mahallesi Gümüşdere Sokak No:11/A Ümraniye / İSTANBUL
Facebook Twitter Instagram Youtube